Świąteczne spotkanie w przedszkolu

spotkanie w przedszkolu

Tradycyjnie w ostatnim przedświątecznym dniu przedszkolaki z zasiadły wspólnie do kolorowego stołu pełnego świątecznych dekoracji.

Dzieciaczki zacierały rączki z radością, zaczęły rozkoszować się wyjątkowym dniem, pełnym smaków i dźwięków świątecznych. W atmosferze ciepła i radosnego oczekiwania, maluchy z „Magicznego Świata Dziecka” zjedły razem pyszne śniadanie, obiad i podwieczorek.

W miłej scenerii przedszkolnego stołu, pokrytego kolorowymi serwetkami i ozdobami, dzieci skupiły się na smakowitych potrawach, a jednocześnie wsłuchiwały się w świąteczne melodie kolęd i piosenek. Ich głosy dołączyły do refrenów, tworząc koncert dla wszystkich obecnych.

Przedszkolaki dzieliły się wrażeniami z minionego roku, wymieniały się planami na święta i przyglądały się kolorowym ozdobom na choince, która stała dumnie w kącie pomieszczenia. W międzyczasie nauczycielki z przedszkola przekazywały dzieciom cenne nauki o tradycjach świątecznych, rozbudzając w nich fascynację i zrozumienie dla magicznego czasu przedświątecznego.

Ostatni przedświąteczny dzień w „Magicznym Świecie Dziecka” stał się nie tylko okazją do wspólnego posiłku i słuchania kolęd, ale także momentem, który utrwalił w pamięci najmłodszych uczestników magii świąt.