Zakochany Rzeszów czyli walentynki w przedszkolu w Rzeszowie

Walentynki w magicznym przedszkolu Przedszkole Rzeszów to dzień pełen miłości, akceptacji i szacunku. 14 luty to dzień miłości,  więc nie brakowało całusów i uścisków dla naszych cioci. 

Czytaj więcej

Przedszkole w Legionowie i nauka o ptakach

Wiosna, ach to Ty! Tygryski dowiedziały się na zajęciach, jakie ptaki przylatują w danym miesiącu i z czego zbudowane jest „pióro ptaka”.

Czytaj więcej

Żłobek w Legionowie i jego kolorowe chmurki

Dzisiaj pomimo pięknej pogody, w naszym żłobku w Legionowie zawitały chmurki. Kolorowe chmurki. Dzieci dowiedziały się, jak powstaje deszcz. Było ciekawie, zabawnie i bardzo kolorowo.   

Czytaj więcej

Przedszkole w Rzeszowie i niezwykli goście

Przedszkole w Rzeszowie miało dzisiaj niezwykłych gości. Znanym powiedzeniem jest „Sowa mądra głowa”. Sowa od dawna jest symbolem mądrości i często pojawia się w oświacie – na dyplomach czy świadectwach. Dzisiaj zawitała w naszym Rzeszowskim przedszkolu. 

Czytaj więcej

Dzień dinozaura w przedszkolu w Legionowie

Grupa Żabki z przedszkola „Magiczny Świat Dziecka” w Legionowie miała niezwykły dzień – dzień dinozaura! Dzieci wzięły udział w wielu fascynujących zajęciach, które przybliżyły im świat prehistorycznych gigantów.

Czytaj więcej

Logorytmika w przedszkolu

Zacznij dzień z pasją i profesjonalizmem: Logorytmika z Ciocią Marcelinką

Czytaj więcej

Pączkowe szaleństwo w magicznym przedszkolu

Dziś tłusty czwartek, a więc w naszym magicznym przedszkolu odbywa się prawdziwe pączkowe szaleństwo! Nasze kochane Ciocie przygotowały dla dzieci mnóstwo atrakcji, które sprawiają, że ten dzień jest wyjątkowy i pełen radości.

Czytaj więcej

Magiczny karnawał – przedszkole Rzeszów

Och, niezapomniany bal karnawałowy! Nasze magiczne przedszkole zamieniło się w istną dżunglę! 😍 Nawet zawitały dziś do nas prawdziwe misie! Oj, działo się, działo! Jak zawsze u nas – magicznie! 😍 Zabawy bez końca, dużo tanca, śpiewu, ruchu i uśmiechu! Tu nie potrzeba słów, zobaczcie sami! 🤩  

Czytaj więcej

Przedszkole w Legionowie obchodzi święto babci i dziadka

Przedszkole w Legionowie uroczyście obchodziło Dzień Babci i Dziadka. To wyjątkowe wydarzenie było pełne wzruszeń zarówno dla najmłodszych, jak i dla ich ukochanych dziadków. Dzieci z grup Żabki, Rybki i Tygryski przez wiele dni intensywnie pracowały nad przygotowaniami. Efekty ich wysiłków zaskoczyły licznych gości.

Czytaj więcej

Magiczne przedszkole z wizytą w salonie fryzjerskim

W Magicznym Świecie Dziecka przedszkolaki z Legionowa odwiedziły salon fryzjerski, odkrywając fascynujący świat fryzjerstwa. Podczas wizyty dzieci miały okazję zapoznać się z różnymi narzędziami i artybutami fryzjerskimi.

Czytaj więcej

Bezpieczny przejazd czyli warsztaty dla przedszkolaków

Dziś w naszym przedszkolu odbyły się interesujące warsztaty „Bezpieczny Przejazd”, zorganizowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Maluchy z zaciekawieniem wzięły udział w seansie edukacyjnym, gdzie obejrzały filmy przedstawiające zasady bezpiecznego poruszania się w okolicach przejazdów kolejowych. To niezwykle istotne lekcje, które pomagają zaszczepić u dzieci świadomość i umiejętność bezpiecznego zachowania. Podczas warsztatów nasi najmłodsi […]

Czytaj więcej

Zimowy spacer przedszkolaków w magicznym Legionowie

Dzisiaj przedszkolaki z Magicznego Świata Dziecka wyruszyły na uroczy zimowy spacer na plac zabaw przedszkola. Pomimo mroźnej pogody, dzieci ubrane w kolorowe kurtki, czapki i rękawiczki rozpromieniały plac swoją radością.

Czytaj więcej