Przedszkole w Legionowie – adaptacja nowej grupy

Witajcie w Magicznym Przedszkolu w Legionowie – miejscu, gdzie każdy dzień to nowa przygoda! Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny pełni entuzjazmu i radości, gotowi na wspólne odkrywanie tajemnic wiedzy i zabawy. Wraz ze startem nowego semestru, nadeszła również pora na magiczną adaptację naszych najmłodszych podopiecznych. Wspaniałe grupy starszaków podjęły niesamowite wysiłki. Cel jest jeden – sprawić, […]

Czytaj więcej

Przedszkolne biedronki na spacerze

W magicznym przedszkolu 'Magiczny Świat Dziecka’ w Legionowie, każdy dzień to nowa przygoda, pełna radości i odkryć. Ostatnio nasze kochane Biedronki miały niezwykłą okazję wziąć udział w fascynujących zajęciach na świeżym powietrzu. To było naprawdę wyjątkowe doświadczenie!

Czytaj więcej

Magiczne Przedszkole w Legionowie – Spotkanie z alpakami!

Przedszkole w Legionowie: Spotkanie z niezwykłymi gośćmi – Puchatymi Alpakami prowadzonymi przez Ciocię Ulę!

Czytaj więcej

Warsztaty bębniarskie w Legionowie

W minionym tygodniu odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty bębniarskie w przedszkolu w Legionowie.  

Czytaj więcej

Wycieczka do Frajdalandii

Dzieci z grupy Rybki, Jagódki i Pszczółki miały niezapomnianą okazję pojechać na ekscytującą wycieczkę do Frajdalandii.

Czytaj więcej

Olimpiada sportowa z Ciocią Martą!

Koniec tygodnia był pełen aktywności w naszym przedszkolu, ponieważ odbyła się wyjątkowa Olimpiada sportowa zorganizowana przez naszą ukochaną Ciocię Martę.

Czytaj więcej

Przedszkole w Rzeszowie w Biegu Kolorowej Skarpetki!

Magiczny świat dziecka: Przedszkole w Rzeszowie, uczestnikem IV Biegu Kolorowej Skarpetki! 

Czytaj więcej

Dzień dziecka w żłobku

W naszym żłobku na Tarchominie, dzieci odkrywają magiczny świat pełen radości i zabawy. Dzień Dziecka był dla naszej małej społeczności niezapomnianym wydarzeniem, wypełnionym różnorodnymi atrakcjami.

Czytaj więcej

Festyn w Legionowie

W Magicznym Świecie Dziecka, naszym przedszkolu w Legionowie, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie z okazji obchodów Dnia Sąsiada i Dnia Dziecka. Ten niezwykły festyn, odbywający się w naszym przedszkolu, obfitował w niezliczoną ilość atrakcji, zapewniając niezapomnianą zabawę dla dzieci.

Czytaj więcej

Dzień sąsiada

Po południu pełnym radosnego oczekiwania, nasze przedszkolaki z „Magicznego Świata Dziecka” entuzjastycznie przywitały naszych drogich Sąsiadów. Wspólnie spędziliśmy niezapomniane chwile, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Czytaj więcej

Dzień z instrumentem w Legionowie

Wczoraj, w naszym ukochanym przedszkolu w Legionowie, Magiczny Świat Dziecka, mieliśmy niesamowitą przygodę podczas naszych cyklicznych zajęć z bębnami.

Czytaj więcej

Dzień mamy

Dziś mamy okazję uczcić piękne święto – Dzień Matki, Mamy, Mamusi! To wyjątkowy czas, w którym nasze przedszkolaki pragną wyrazić swoje wdzięczność i miłość wobec swoich ukochanych Rodziców.

Czytaj więcej