Międzynarodowy Dzień Pielęgniarstwa

12 maja to Międzynarodowy Dzień Pielęgniarstwa, a w Przedszkolu Magiczny Świat Dziecka w Legionowie postanowiliśmy uczcić tę ważną okazję.

W tym wyjątkowym dniu mieliśmy zaszczyt gościć dwie utalentowane Panie pielęgniarki, które przybliżyły naszym przedszkolakom fascynujący świat swojej pracy. Przedszkole Legionowo, które z dumą nosi miano przedszkola dla wymagających, zawsze dba o różnorodne i edukacyjne atrakcje dla swoich podopiecznych.

W spotkaniu z pielęgniarkami, dzieci miały niepowtarzalną okazję zapoznać się z niezwykłym zawodem pielęgniarki oraz dowiedzieć się o ich ważnej roli w opiece zdrowotnej. Pielęgniarstwo to nie tylko trudny i wymagający zawód, ale także pełen empatii i poświęcenia. Dzięki tej wizycie, nasze maluchy mogły odgrywać rolę małych pielęgniarzy i z radością przeprowadzać na sobie różnorodne zabiegi.

Przedszkole Magiczny Świat Dziecka w Legionowie to miejsce, gdzie nauka i zabawa idą w parze. Nasze przedszkolaki mają niepowtarzalną okazję eksplorować, tworzyć i rozwijać swoje talenty, pod czujnym okiem doświadczonych i pełnych pasji nauczycieli.

Dziękujemy naszym gościom, Paniom pielęgniarkom, za niesamowite i pouczające spotkanie. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym przedszkolakom takie niezapomniane doświadczenia. Przedszkole Magiczny Świat Dziecka w Legionowie – miejsce, gdzie nauka i zabawa idą w parze, aby zapewnić Twojemu dziecku najlepsze fundamenty dla przyszłości.