Magiczne przedszkole z wizytą w salonie fryzjerskim

Magiczne przedszkole

W Magicznym Świecie Dziecka przedszkolaki z Legionowa odwiedziły salon fryzjerski, odkrywając fascynujący świat fryzjerstwa. Podczas wizyty dzieci miały okazję zapoznać się z różnymi narzędziami i artybutami fryzjerskimi.

Najmłodsze klientki poznawszy tajniki pracy fryzjera opuściły salon z nową wiedzą i urokliwymi fryzurami. Zespół fryzjerów z zaangażowaniem i umiejętnościami stworzył dla każdej małej gości magiczną fryzurę.

To wyjątkowe doświadczenie poszerzyło horyzonty dzieci i wprowadziło je w fascynujący świat fryzjerstwa. Z dumą prezentując swoje nowe uczesania, maluchy z Magicznego Świata Dziecka zabrały ze sobą nie tylko piękne fryzury, ale również uśmiechy na twarzach.

Wizyta w salonie fryzjerskim w Legionowie to doskonały przykład, jak Magiczne Przedszkole integruje edukację z różnorodnymi doświadczeniami. Otwierając dzieciom drzwi do nowych dziedzin życia, każda wizyta staje się niezapomnianą przygodą, łącząc magię i naukę w harmonijną całość.

 

Serdeczne podziękowania dla : Krystyna – salon z tradycją  za poświęcony czas, przekazaną wiedzę i oczywiście piękne fryzury.