Przedstawienie w żłobku na tarchominie

Magiczny Świat Dziecka to przyjazny, przytulny i kameralny żłobek w Warszawie, wpisany do rejestru żłobków i klubów dziecięcych pod numerem 77/Z/2012 stworzony z myślą o dzieciach od 0,6-3 lat, w którym Rodzice i Opiekunowie mogą zostawić dziecko pod całodzienną opieką specjalnie wyselekcjonowanej kadry, której misją i celem jest zapewnienie dziecku harmonii i szczęścia podczas nieobecności Rodziców. Dbamy o to, by do rytmu dnia Twojego dziecka, wkradło się odrobinę magii.

Podczas zabawy tworzymy dziecku przestrzeń, aby mogło odkrywać i poznawać świat muzyki i tańca, zdobywać nowe spojrzenie na świat poprzez zajęcia plastyczne, kąciki tematyczne i artystyczne, a także poznawać podstawy języka angielskiego. Po każdej większej dawce emocji i zaangażowania dziecka w twórcze myślenie i zabawy, stwarzamy miejsce na odpoczynek. Wówczas, czytanie książeczek, opowiadanie bajek i różnych historii, a także słuchanie muzyki relaksacyjnej, daje dziecku czas na odzyskanie wewnętrznego spokoju i harmonii. A kiedy już znowu jesteśmy rześcy i chętni do pracy, pobudzamy wszystkie mięśnie delikatną gimnastyką i wracamy do zabawy.

Celem naszej pracy jest naturalny rozwój Twojego dziecka. Naszym Maluszkom proponujemy zabawy edukacyjno - wychowawczo - rozwojowe w kameralnej atmosferze. Robimy wszystko, by uczyć dzieci poprzez zabawę, doskonaląc przy tym umiejętności i rozwijając talenty.

Plan zajęć i zabaw w naszej placówce ustalany jest przez Panią Dyrektor Edukacyjną w porozumieniu z całym gronem pedagogicznym i dostosowywany do wieku oraz indywidualnych potrzeb, a także tempa rozwoju dziecka.

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji