Ciocia Beata

Założycielka Placówki „Magiczny Świat Dziecka”. Mama czworga dzieci, Choć jej początkowa kariera zawodowa i edukacja były kompletnie niezwiązane z tematem opieki nad dziećmi, macierzyństwo zmieniło jej ukierunkowanie. Bycie mamą rozbudziło jej fascynację niezliczonymi możliwościami rozwoju i pracy z dziećmi. W związku z tym ukończyła z wyróżnieniem certyfikowany kurs na Opiekunkę Dziecięcą w Centrum Szkolenia Zawodowego. Z myślą o dzieciach i dla dzieci stworzyła miejsce, w którym sama nie bałaby się zostawić swoich Maluszków. Jako wymagający Rodzic, dba o to, by żłobek „Magiczny Świat dziecka” był faktycznie miejscem magicznym, w którym wszystkie dzieci odnajdują ład, harmonię, szczęście i poczucie bezpieczeństwa, a Rodzice dzieci powierzonych opiece jej placówki byli spokojni o dobro swych pociech. Na przestrzeni lat prowadzenia żłobka, stworzyła miejsce, które nie jest typową przechowalnią dla dzieci, tylko prężnie działającą placówką, z bardzo rozwiniętą ofertą edukacyjną, dostosowaną do wieku dzieci przebywających w żłobku. Dzięki temu, "absolwenci" "Magicznego Świata Dziecka" wychodzą wspaniale przygotowani do podjęcia nowego rozdziału w ich życiu, jakim jest przejście do przedszkola i o czym mówią nam Rodzice naszych byłych podopiecznych, zdecydowanie wyróżniają się na tle innych przedszkolaków.

Ciocia Dagmara

Żłobek tarchomin nauczycielka Dagmara

Dyrektor Magicznego Świata Dziecka. Mama trójki dzieci. Wykwalifikowany Wychowawca. Ukończyła wydział pedagogiczny w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Swoją edukację uzupełniła studiami podyplomowymi w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. Laureatka X stołecznej edycji konkursu „8 Wspaniałych”. Interesuje się pedagogiką ogólną oraz psychologią dziecka w wieku przedszkolnym. Swoją pasję realizuje w żłobku, organizując Maluszkom rozmaite gry i zabawy, dzięki którym niepostrzeżenie uczą się poprzez zabawę. Realizuje jeden z filarów pracy z dziećmi w naszym żłobku, tj. metodę projektu oraz warsztaty z Sensoplastyki. Ukończyła w tym zakresie szkolenie Trenera sensoplastyki i tym samym uzyskała uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć. Przygotowywane przez Nią warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i Rodziców. Jej ogromna wiedza na temat psychologii rozwoju i fizjologii dziecka przekłada się na praktyczne wskazówki i rozwiązania dla Rodziców naszych Podopiecznych, z którymi ma bardzo dobry kontakt. Ciocia Dagmara to kopalnia energii i pomysłów na pracę z dziećmi. Dzięki Niej, dzień spędzony w naszym żłobku, staje się dla Maluszka bajecznie kolorowy, w pełni różnorodny i ciekawy. To ona sprawia, że w Magiczny Świat Dziecka codziennie naprawdę wdaje się odrobinę „magii”.

Ciocia Ania

Żłobek w warszawie - nauczycielka Ania

Wykwalifikowany nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny, mama 2,5 letniej córeczki. Wychowawca Maluszków. Ukończyła studia magisterskie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z językiem angielskim. Ponad dwa lata pracowała w przedszkolu jako Wychowawca grup 3 i 5 latków. W swojej pracy stara się pełnić funkcję opiekuńczo-wychowawczą, łącząc naukę podstawowych czynności samoobsługowych z nauką poprzez zabawę. Maluszki z zaciekawieniem obserwują i chętnie biorą czynny udział we wspólnych zajęciach ruchowych oraz dydaktycznych prowadzonych przez Ciocię Anię. Ciocia Ania, wykorzystując swoje przygotowanie pedagogiczne zawsze dostosowuje zabawy do wieku dzieci, zachęca je do rozwijania swoich talentów i zainteresowań. W pracy z naszymi dziećmi Ciocia Ania dobiera zabawy tak, aby oddziaływać na ich wszystkie zmysły. Zawsze szybko reaguje i szybko się angażuje w nowe pomysły, które mają na uwadze rozwój dzieci i ich wszechstronną edukację, z zachowaniem ich poczucia bezpieczeństwa, ciepła i miłości. Scenariusze pracy z dziećmi i projekty przygotowywane przez Ciocię Anię zawsze obfitują w kreatywne gry i zabawy, ciesząc przy ich realizacji naszych małych podopiecznych. Ciocia Ania to osoba bardzo empatyczna, ciepła, spokojna i wrażliwa na dobro innych. Głównym przesłaniem w pracy Cioci Ani jest zapewnienie dzieciom poczucia bezpieczeństwa i ogólnego rozwoju.

Ciocia Paulina

Nauczyciel w żłobku ciocia Paulina

Absolwentka Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Położna z tytułem magistra. W czasie swoich studiów, pracując na oddziałach noworodkowych i położniczych odkryła, że to praca z najmłodszymi jest jej pasją i w tym kierunku chciałaby rozwijać swoją dalszą karierę zawodową. Tak trafiła do naszego Magicznego Żłobka. Marzyła o tym, by móc pracować z dziećmi już od najmłodszych lat i wpływać na ich rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny. Chciała odkrywać dziecięce pasje i pomagać je rozwijać. Ciocia Paulina współtworzyła także harcerstwo w gminie Łomianki. To wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz praca jako Opiekun, sprawiły, że jest Ciocią, która nie tylko świetnie potrafi zadbać o opiekę sanitarno-higieniczną naszych podopiecznych, ale także ma masę pomysłów na kreatywne zajęcia, łączące elementy nauki ze świetną zabawą. Od dzieciństwa pasjonowały ją różnego rodzaju prace plastyczne i techniczne. Swoim hobby „zaraża” naszych magicznych żłobkowiczów. Poprzez wykorzystanie rozmaitych form w pracach codziennych, rozwija nie tylko wyobraźnię dzieci, ale również ich umiejętności motoryczne. Do tego jest osobą bardzo dynamiczną, a jednocześnie wyważoną, co przekłada się a wspaniałą pracę w naszym żłobku. Dodatkowo, dzięki swoim umiejętnościom i kompetencjom, Ciocia Paulina pełni w naszym żłobku funkcję pielęgniarki.

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji