Przedstawienie w żłobku na tarchominie

Magiczny Świat Dziecka to przyjazny, przytulny i kameralny żłobek w Legionowie, wpisany do rejestru żłobków i klubów dziecięcych pod numerem 13672/Z stworzony z myślą o dzieciach od 0,6-3 lat, w którym Rodzice i Opiekunowie mogą zostawić dziecko pod całodzienną opieką specjalnie wyselekcjonowanej kadry, której misją i celem jest zapewnienie dziecku harmonii i szczęścia podczas nieobecności Rodziców. Dbamy o to, by do rytmu dnia Twojego dziecka, wkradło się odrobinę magii.

Żłobek posiada także własna kuchnię, prowadzona przez doświadczoną kucharkę. Jadłospis układany jest przez Dietetyka, Żłobek realizuje wszystkie diety.

Podczas zabawy tworzymy dziecku przestrzeń, aby mogło odkrywać i poznawać świat muzyki i tańca, zdobywać nowe spojrzenie na świat poprzez zajęcia plastyczne, kąciki tematyczne i artystyczne, a także poznawać podstawy języka angielskiego. Po każdej większej dawce emocji i zaangażowania dziecka w twórcze myślenie i zabawy, stwarzamy miejsce na odpoczynek. Wówczas, czytanie książeczek, opowiadanie bajek i różnych historii, a także słuchanie muzyki relaksacyjnej, daje dziecku czas na odzyskanie wewnętrznego spokoju i harmonii. A kiedy już znowu jesteśmy rześcy i chętni do pracy, pobudzamy wszystkie mięśnie delikatną gimnastyką i wracamy do zabawy.

Celem naszej pracy jest naturalny rozwój Twojego dziecka. Naszym Maluszkom proponujemy zabawy edukacyjno - wychowawczo - rozwojowe w kameralnej atmosferze. Robimy wszystko, by uczyć dzieci poprzez zabawę, doskonaląc przy tym umiejętności i rozwijając talenty.

Plan zajęć i zabaw w naszej placówce ustalany jest przez Panią Dyrektor Edukacyjną w porozumieniu z całym gronem pedagogicznym i dostosowywany do wieku oraz indywidualnych potrzeb, a także tempa rozwoju dziecka.

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji